UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Śmieszą mnie wsze komentarze. To tak jak kierowca przekraczający dozwoloną predkość, złapany na radar wyzywa policję od ch. .. .. itp itd. Łamiesz przepisy to chyba jesteś tego świadom że możesz zostać ukarany. Nie mam nic wspólnego z policja nawet nie mam kolegów w policji żeby było wszystko jasne i dostaję też mandaty ale wjeżdzająć do jakiejś wioski zwalniam do 70-80km/h żeby mi prawka nie drapnęli. Do kogo mam mieć pretensje ??Robię to świadomie więc nie mam nic do policji. Wszystko zależy od człowieka, na tirowców piszecie tiry na tory, mordercy na drodze, księża to pedofile, dziwki roznoszą choroby itd. Każdy sobie wybrał jakiś zawód i go wykonuje. Żal wam dupsko ściska to i wy możecie wstąpić do policji i po 15 latach leżeć do góry jajami jak wam się wydaje że tak jest. Zastanówcie sie zanim cos głupiego napiszecie. Pozdrawiam
  • Mogłem zostać kim chciałem : policjantem, żołnierzem, księdzem, nauczycielem, lekarzem, górnikiem. .. Dokonałem wyboru w młodości i obiecałem sobie, że nie będę szczekał na innych. Każdy jest potrzebny, byleby dobrze wywiązywał się z obowiązków. Amen.
  • Czyli owy Patrol trzeb ukarsć?! Bo nikt nie jest ponsd prawem ponoć :-).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    KarolM(2017-08-05)
Reklama