UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do chłopca wypowiadającego się w artykule: proszę chłopcze nie wypowiadaj się na tematy, o których niewiele masz pojęcia, oceniaj poziom lekcji angielskiego w swojej szkole i więcej- u swojego nauczyciela. nie masz pojęcia jak wyglądają zajęcia w innych szkołach, skąd Twoja śmiałość, a może coś innego, by je oceniać? "Porażką" to okazujesz się być Ty jeśli mówisz tak o swojej szkole. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    nauczycielangielskiego(2015-01-26)
  • A skąd taka śmiałość u Ciebie oceniać moją wypowiedź? To było moje zdanie i je uszanuj lub w ogóle nie komentuj. ZSM jak i inne wyższe szkoły w Elblągu są państwowe i utrzymywane z moich podatków, więc mam prawo oceniać ludzi którzy uczą. Mam prawo oceniać polityków, policjantów itd, bo to oni wykonują prace dla społeczeństwa. Podczas wywiadu szczególnie podkreślałem słowo (państwowe szkoły). Bo prawda jest taka, że jak ktoś chce znać angielski na wysokim poziomie to uczy się prywatnie, znam wiele takich osób.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Illuminati(2015-02-10)
Reklama