UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @impra, a gdzie chrzescijanstwo nawoluje do zbrojnego nawracania? dzis aby wjechac na obce tereny jest ropa, kiedy byla religia. .. ludzie (w tym zadeklarowani ateisci/weganie/pastafarianie/inna masa) nie chca pojac tak prostego przekazu chrzescijanstwa, ktore mowi zwyczajnie o dobroci miedzyludzkiej. To jest wolanie o najzwyklejsza dobroc i poszanowanie miedzyludzkie. Po co ktos szuka tam Bog wie czego? Modlitwa to cos dziwnego? Uwazam ze jesli jestes w stanie kleknac i pomodlic sie o dobro dla swiata, to wiem, ze na ulicy nie wbijesz mi noza w plecy. Jesli aniolki i niebo ci nie odpowiadaja, zwyczajnie wez z tej religii co dobre - to przeciez religia pokoju i to wlasnie jest dobre!
  • @xaxx - No i jesteś w wielkim błędzie. Chrześcijaństwo ma zbrukane ręce krwią po łokcie. Powstało na podwalinach kłamstwa i to kłamstwo pieczołowicie pielęgnuje. Proponuję dokładnie zapoznać się z jej historią. To jest jedna z najbardziej krwawych i kłamliwych religii tego świata. Kościół od zawsze rządził się swoimi prawami, mieszał w polityce (a to chyba nie powinno być jego powołaniem), co innego głosi, a co innego robi, nie wspominając o zawziętości, zachłanności i pysze. Dla mnie istotą życia jest używanie własnego rozumu, a nie poddawanie wierze, co ktoś w sutannie mi nakaże.
Reklama