UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A mnie tam lepiej, że wieczorem. Pies trzęsie sie ze strachu jak strzelają, lepiej wieczorem jak jestem w domu niż za dnia, gdy on sam siedzi na podwórzu. Widzicie nikomu nie da się dogodzić. Niech strzelają kiedy chcą, w końcu musza się szkolić.
  • Cieszy się ze jego pies się trzęsie toz ja bym niebo poruszyła żeby pies był bezpieczny
  • @Denis - Spko niech wojsko nie strzela bo psy się boją
  • Czy sie ciesze ? Czytaj ze zrozumieniem, dla mnie lepiej ze wieczorem bo moge psa zabrac do domu zeby sie tak nie bal, a rano nie mialbym na to wplywu. A po drugie co ja moge poradzic na to ze sie boi ? Mam go truc narkotykami co kilka dni zeby sie nie bal ? To chyba gorsze rozwiązanie ? Mam iść na poligon i powiedzieć sorry Panowie ale mój piesek się boi, więc oddajcie broń i idźcie grzecznie spać ? Czy w przypadku wojny bedziesz krzyczala zeby po 22 przestali bo jest cisza nocna, albo ze Twoj pies sie boi ? Nie róbmy sobie jaj, w ogóle ten temat jest bez sensu.
Reklama