UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak czytam obłudnych i komentujących tu ludzi to nie mogę w to uwierzyć, że ludzie mogą być gorsi od zwierząt. Jak w rodzinie lub najbliższym otoczeniu zdarza się nieszczęście czy tragedia to większość z tych krytycznie komentujących pierwsze co robią to padają na kolana lub idą do kościoła i modlą się aby ratować z choroby lub nieszczęścia. Jednym słowem w myśl zasady "Jak trwoga to do Boga". Kilka dni temu na jednym z portali podawano w jakich szkołach kształcą się dzieci lub wnuki czołowych polityków. Wnuki Millera, dzieci Giertycha, Kidawy-Błońskiej, Kamińskiego itp chodzą nomen omen do najlepszych szkół katolickich. Oczywiście ci sami namawiają ciemnogród /np. komentujących tu/ na podjecie walki z religia, kościołem czy tez kapłanami. To trzeba mieć podwójna moralność ale tak się składa że wszyscy będziemy ocenieni ta sama miarą i nikt w tym momencie nie będzie miał żadnych przywilejów. Jak historia długa i szeroka to zawsze mieliśmy korzenie katolickie i nigdy na tym źle nie wychodziliśmy ale teraz dobrobyt spowodował, że mózg im wyparował i są typowymi bezmózgowcami i nad tym można tylko ubolewać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    5
    Wierzącykatolik(2015-08-31)
  • Wierzysz, twoja sprawa, ale nie pieprz głupot, że pójdę o coś prosić do kościoła. Nawet po śmierci nie życzę sobie zwyrola w czarnej sukience przy mojej trumnie !
  • Tak właśnie tryska nienawiścią katolik. Gdybyście potrafili samorzielnie myśleć to moźecie zauwaźyć, źe ktoś kto myśli inaczej nie chce wak krk zrobić krzywdy. Nie lękajcie się !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    sorrrrrr źe pytam (2015-08-31)
  • Są katolicynie wierzący ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Bóg jest wszędzie(2015-08-31)
Reklama