UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czarno widzę swoją przyszłość, bo ja w przeciwieństwie do autorki tekstu nie jestem miłośnikiem słoików. Zarówno tych z gołąbkami po swojsku, czy flakami po Zamojsku. Niemniej doceniam ich przewagę nad zupkami Chińskimi. Jednak staram się generalnie nie zaprzyjaźnić się z żadnymi z nich. I nie ma mowy o żadnym zabezpieczeniu się przed głodem, systemem wczesnego PRL - u, a polegającego na trzymaniu w łazienkach świnek, kozy, czy innego ptactwa w zależności od upodobań kulinarnych właścicieli mieszkań. Pani felietonistka uprzytomniła mi smutny fakt, że nie mam gdzie się ewakuować na wypadek tego, co może nastąpić. Bo nie mam, ani ogródka, ani działki budowlanej, ani pracowniczej. I jak tu żyć ? Jak przeżyć ? A może przyzwoicjej byłoby Pani Mario, że podpowiem nieśmiało zabrać ze sobą kogoś chętnego na wieś. Jak najdalej od tego zgiełku miasta, ale za to prosto w maliny. .. I nawet jeśli ta wieś to nie Tomaszów do, którego chciała wpaść jedna Pani, chociaż na jeden dzień.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    mieszkaniec.(2020-03-27)
  • @mieszkaniec. - mieszkaniec, nie prowokuj-, chociaz podoba mi sie ta koncowka z tym Tomaszowem. I mozna by pociagnac dalej ten watek kierujac do pani Marii te slawa "A Ty mi nic nie odpowiadasz i jesz zielone. .winogrona.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    maliniak(2020-03-28)
Reklama