UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Naprawdę nie rozumiem tych protestujących emerytów i rencistów. Gdyby nie było wolności słowa i demokracji to wszystkich by zatrzymali i spałowali - niech ci emeryci z MSW przypomną sobie, jak walczyli z Solidarnością i co wyrabiali na milicji. Czy do ich starych głów nie dociera, że nie mają poparcia u ludzi? Tylko idiota i malkontent powie, że PIS wszystkich kupił lub przekupił. Niezależne sądy jak najbardziej, ale sędziowie nie mogą być poza kontrolą ponieważ rodzi to patologię. Nie może tak być jak było, że sądy tworzyły prawo dla siebie, a nie dla ludzi. Ale co ja tam za bzdury opowiadam, jestem jeszcze za młody, aby to zrozumieć. Ale to ja, jako młody człowiek chcę, aby było normalnie, a nie po staremu.
  • I jeszcze zapomniałem napisać, że ten busika co zaladowala się kodziarstwo, ekskortowala policja. Wyobrażacie to sobie. A wszystko z naszych podatków!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    Obserwator(2018-08-03)
  • Czas pokaże i zrozumiesz.
  • @Obserwator - To nie tyle co na ochronę miesięcznic, zwłaszcza ostatnich, po 800 tys. zł.
Reklama