UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie rozumiem waszych protestów, PRZECiWKO czemu, komu protestujecie? Macie hasła "Wolna Polska" przecież Polska jest wolnym demokratycznym krajem, nikt was nie pałuje, wolno wam demonstrować, wypowiadać się(choć wasze hasła nie mają w sobie ni kszty prawdy). Następne "Wolne wybory", macie wolny wybór tak jak ja i dlaczego uważacie że mój wybór jest gorszy od waszego. Narzucanie komuś swojego wyboru to jest wasza wolność, demokracja? Dalej "Sądy wolne od polityków" tu zaprzeczacie sami sobie, ponieważ wszystkie wasze demonstracje organizują politycy, których ja i miliony innych wykreśliliśmy już z życia politycznego za zło wyrządzone i w dalszym ciągu wyrządzane Polsce na arenie międzynarodowej a którzy kierują wami jak baranami co widać było nawet na dzisiejszej demonstracji. Przeciwko komu/czemu wiec protestujecie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    3
    Wolny człowiek(2018-08-03)
  • @Wolny człowiek - Protestujemy, żeby Sądy ostatecznie nie zostały przejęte przez rządzących ( koniec trójwładzy). Pan Ziobro będzie Ministrem sprawiedliwości, prokuratorem i sędzią. Gratuluję poczucia sprawiedliwości.
Reklama