UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ZENADA !!! - no cóż IP twego kompa jest znane. .. .. to tylko kwesta czasu. .. ..
  • A jak ta "kwestia czasu" minie, to co? Zostanie ukarany za korzystanie z wolności, o którą walczycie?
  • niestety ta wolność tylko dla pisowych, dzielących innych tak na odlew lub od, ,czapy, ,na bachory SBeckie czy drugi czy trzeci sort to wolność dla, ,wszystkich, ,?
  • @ZENADA !!! - Obudzicie się jak już większość majątku Polski przekażą kościołowi i swoim. Wy będziecie i Wasze dzieci to spłacać, a może i wnuki.
  • Trwa walka o Sad Najwyższy. Jest demokracja, pikietować każdy może. Nie miałem na celu żeby obrazić kogoś personalnie. Jezeli ktos poczul sie urazony to BARDZO PRZEPRASZAM. Jestem podobnego zdania co W. C. .Sady powinny być oczyszczone po 1989 r. tak jak w innych postkomunistycznych krajach. Wierze ze wiekszosc to Prawi i Sprawiedliwi Sędziowie.
  • Trwa walka o Sad Najwyższy. Jest demokracja, pikietować każdy może. Nie miałem na celu żeby obrazić kogoś personalnie. Jezeli ktos poczul sie urazony to BARDZO PRZEPRASZAM. Jestem podobnego zdania co W. C. .Sady powinny być oczyszczone po 1989 r. tak jak w innych postkomunistycznych krajach. Wierze ze wiekszosc to prawi i sprawiedliwi Sędziowie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Zenada(2018-08-05)
Reklama