UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ,, pani polonistko, ,nie przystoi kobiecie, a cóż dopiero człowiekowi z tytułem. .. . A tak naprawde o co chodzi? Chyba nadepnąłem na ogon członkowi Howydy ONU? Czy innemu Prowydnikowi? Przecież wkłada mi się w usta to czego nie powiedziałem i nie napisałem. Tak właśnie jak każe Instrukcja ONU! Faktem jest tylko to iż grobów, pamięci i pomników ofiar ludobójstwa UPA nie ma. Tak jak i w przestrzeni publicznej i politycznej. Nie ma też woli politycznej elit. Ba nawet sprawa, ,dotknięcia jajkiem, ,Prezydenta RP przez młodego członka banderowskiej organizacji po 2 latach, ,doczekała, ,się prośby o pomoc prawną. .. Tak więc to plucie, pomyje, wyzwiska potwierdzają tylko działanie w duchu dzielenia na, ,dobrych, ,i, ,złych, ,, ,Lachów, ,. .. i na tym koniec wymiany myśli o rzeczywistości. ..
  • Widzisz towarzyszu klm, mój ojciec walczył z bandami UPA, a bolszewię znał od podszewki i wiedział jak potrafi w sposób doskonały przy pomocy swojej agentury rozgrywać tą sprawę. A ty jak widać, jak przystało na POlszewickiego wiernego sługę zostałes oddelegowany na odcinek walki z zaplutym, i karłami reakcji, strojąc się w szatki kogoś kim nigdy nie byłeś, nie jesteś i nie będziesz. Jak to mawiał mój ojciec. Kto gnidą sie urodził, ten szlachetnym człowiekiem nie umrze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    FrankBlack(2014-04-14)
Reklama