UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem widziałem i więcej nie wezmę udziału w tej uroczystości. Generalnie to była impreza kibolsko-związkowo-pisowska z małą frekwencją, gdyby nie wojsko, policja i media może byłoby tam razem 100 osób. Obserwowałem okna sąsiadującego z Pomnikiem bloku i tylko w jednym oknie ktoś przyglądał się tej uroczystości. Wyglądało na to, że 90% mieszkańców ma to w tyle. Chciałbym zwrócić uwagę związkowcom, że ciężko jest o dialog z rządem skoro NSZZ Solidarność wystąpiła z Komisji Trójstronnej i tego dialogu nie chce. A do kiboli OE mam uwagę, „co wy dzieciaki wiecie o komunie”? Gdyby w Polsce była komuna, to byście bali się własnego cienia, przemykalibyście się chyłkiem po ulicach solo, gęby trzymali na kłódkę, a na meczyku grzecznie dopingowali bez wulgaryzmów, bo inaczej dostalibyście pałą i jeszcze musieli Milicjanta całować po butach!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    10
    powiec(2014-12-19)
  • do powiec-- takie smrole jak ty, byli funkcjonariusze, kapusie dają systemowi przyzwolenie do używania przemocy wobec własnych obywateli. To że ktoś ma 20 czy 30 lat, to nic nie wie o komunie?no może w twoim przypadku gdzie książka i zdobywanie wiedzy przychodziło z trudem to tak ale jak widzisz, mimo nagonki-młodzież jeszcze ma się dobrze-nie tylko tępo wierzą w to co pokazują w tv ale dochodzą do wniosków sami. I właśnie takie lemingi głosują wciąż na tych samych a oni jadą po społeczeństwie, które jest w jakimś marazmie. Nawet Belgowie wyszli na ulice przeciwko złej polityce, Niemcy przeciwko islamizacji ich kraju, Europy a my dajemy po sobie jeżdzić. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    sport-zdrowie-nacjonalizm(2014-12-19)
Reklama