UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • admin "Po pierwsze, inwestycje infrastrukturalne i rozwojowe robi się nie po to, że mają się one w try-miga zwrócić". Uff ulżyło mi, teraz już nie mam nic przeciwko dalszemu inwestowaniu w lotnisko w Radomiu, a nawet jestem za wybudowaniem podobnego w Elblągu jako uzupełnienie przekopu. Skoro linie kolejowe się zapychają, to będziemy statkami dowozić pasażerów z Jastarni przez przekop na nasze lotnisko. To podniesie koszty tylko o jakieś 20 proc. ale cała inwestycja zaczyna nabierać biznesowego sensu. Kto wie, może za sto lat pod Elblągiem zostaną odkryte złoża węgla i wtedy przekop umożliwi jego transport, a pan Koliński powie "a nie mówiłem". No a że ciągle brak kasy na odwiert we Fromborku i pogłębienie toru wodnego do Nowej Pasłęki to pryszcz. Ich mieszkańcom można kupić na pocieszenie lornetki, żeby mogli podziwiać jak statki śmigają stadami przez przekop.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    27
    admin(2018-07-10)
  • @admin - Admin ma rację z tym Radomiem. Do Warszawy mają dalej niż my do Gdańska. Więc skoro port morski w Elblągu ma sens, to port lotniczy w Radomiu tym bardziej. A tak naprawdę to jeden i drugi ma taki sam bezsens.
  • @admin - Adminie lotnisko w Radomiu, to megalomania samorządowców, tak samo jak Szymany (całkowicie zbędne). Ten szczebel zarządzania systemem władzy w kraju, to od 1990 główny generator długu publicznego. Niestety tu jest pies pogrzebany i konieczność gruntownej reformy - system wyborów, przetargów, itd.
Reklama