UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Włodku uchyla się Pan od odpowiedzi. Związek przestępczy z udziałem przedstawicieli władzy to mafia. Jak jednak nazwać związek przestępczy w którym przedstawiciel partii rządzącej /Platformy Obywatelskiej / korzysta z tego co wypracowali związkowcy których rząd tej partii zmusza do pracy do śmierci i funduje głodowe emerytury dla tych co ich dożyją jednocześnie powiększając majątek tej partii 460 razy w ciągu 11 lat gdy w Polsce nic nie rośnie tak szybko jak dług publiczny ? Ja uważam że to reżim - tyle że ekonomiczny. A o wolnych mediach to akurat Pan wiedzy nie ma żadnej co obaj dobrze wiemy. Szkoda że nie był Pan na wykładzie Pana Brauna o cenzurze zrozumiał by pan co to reżimowe media głównego ścieku i jak niszczą Polskę i polaków. Ale widać ważniejsze było podjadanie konfitur.
  • admin Może ja czegoś nie rozumiem, ale w tej sprawie, to nie reżim PO jest posądzany o nadużycia władzy i bezprawne korzystanie ze związkowego majątku (miejmy nadzieję, że niesłusznie), tylko przewodniczący Solidarności i żona działacza tego związku.
Reklama