UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Obiektywnie patrząc na to wszystko to J. Wilk ma racje po częsci, nawet w dużej mierze i nie pisze tego bo popieram jakąs partie, jestem apolityczny, ale to co robi owczesny prezydent to wola o pomste do nieba, 3 wiceprezydentów, i sekretarz, sekretarz tez za darmo pracować nie bedzie, a kasa jest potrzebna, zwalnianie i przenoszenie ludzi, likwidacja departamentów i zamiana na wydziały tez zaszkodzi, ale cóż nasz prezydent może na ten temat wiedziec, pierdzi w stołek, inni pazie za niego wszystko zrobia, wezmie 12 tys pensji i ma wszystko w dupie. Ale polaczki cebulaczki i tak go wybrali bo jak to niektórzy wyborcy mówią " bo ładnie wygląda lub jest w podobnym wieku co ja to go wybrałem(am) normalnie podludzizm totalny. Zamiast szukać rozwiązań to najlepiej pozwalniac ludzi bo po co są nam potrzebni. :) P. s Przypomnijcie sobie to co powiedział W. W że jak nie zostanie prezydentem E-ga to nawet w radzie nie chciałby siedziec, to o czym to świadczy ? że ma Elbląg głęboko w dupie. :) Miłego dnia :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    JankoJaneczko(2015-03-26)
  • tobie to powiedział, czy chciałbyś żeby to powiedział, ale i tak nie zrozumiałbyś co do ciebie powiedział
Reklama