UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do szarak a ile ty głąbie bierzesz za godzinę swojej pracy o ile pracujesz? on 28 zł bierze za 5-10 minut a ty baranie robisz godz za 6zł
  • "głąbem" to jesteś " ty " jeżeli nie umiesz kulturalnie dyskutować tylko posługujesz się wyzwiskami. Ja idąc do lekarza chcę być dobrze zbadany, a tego nie można zrobić w ciągu 5-10 min ponieważ inni czekają w kolejce i lekarz ich też musi przyjąć. Nie interesują mnie zarobki lekarzy, a "twoje" informacje o wielkości ich zarobków są z TVN lub GW, a więc niewiarygodne!
  • Osobiście wiem, że po przyjęciu 30stu petentów odechciewa mi się wszystkiego i mam ochotę wyskoczyć przez okno. A kolejka nie ma końca i po setnym osobniku już nie mam ochoty się nawet odzywać. Nie wspomnę jak mi wrażliwość i empatia nagle znika. Lekarz pracujący 8 h dziennie, poświęcający z automatu 5 minut na każdego, czyli wychodzi jakoś 90sięciu pacjentów (byłam dobra i doliczyłam przerwę na kanapkę i toaletę)- z różnymi chorobami i dolegliwościami- rzeczywiście z tego okna wyskoczy.
Reklama