UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ten kawałek kamienia to jest symbol pamięci dla tych zwierząt, których nie zdołaliśmy uratować. Jak czytam te komentarze to mam wrażenie, że u niejednego z Was byliśmy na interwencji. Nie wydałam na niego ani złotówki, a jak mnie ugotują żywcem to jestem pewna, że będę tak samo cierpiała jak te psy, ani ciut bardziej. Tylko ugotowanie mnie żywej w Polsce to przestępstwo a ugotowanie żywego psa w Yulin to tradycja i na to nie powinniśmy się godzić i o to chodzi a nie o kaczki w markecie. .. Pozdrawiam mimo tego całego hejtu na mnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    4
    AgnieszkaWierzbicka(2016-07-01)
  • @AgnieszkaWierzbicka - dziewucho tobie hierarchia wartości się pomyliły, ty biegiem zapylaj do psychiatry ! Chyba, że jesteś tak wyrachowaną zimą i celowo na szydzeniu ze śmierci chcesz by zrobiło się o tobie głośno. W jednym i drugim przypadku powinnaś dostać zwolnienie dyscyplinarne z pracy !
  • @AgnieszkaWierzbicka - w Chinach wykonuje sie około 2 500 wyroków śmierci, a ty podnosisz jako ważniejsze zabicie zwierzą do konsumpcji ( źle że to czynią w bestialski sposób), sama sobie odbierasz człowieczeństwo !
  • To podnieś problem zabijania ludzi! Ja podnoszę problem zabijania psów.
  • Ten kamień pamięci,jest dla obudzenia sumienia u ludzi,ktorym te straszne,przerażające cierpienia niewinnych zwierząt są obojętne.Jednak są ludzie dla których cierpienie zwierząt jest obojętne o czym świadczą niektóre wpisy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Kasia B.(2016-07-03)
  • Ten kamień pamięci,jest dla obudzenia sumienia u ludzi,ktorym te straszne,przerażające cierpienia niewinnych zwierząt są obojętne.Jednak są ludzie dla których cierpienie zwierząt jest obojętne o czym świadczą niektóre wpisy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Kasia B.(2016-07-03)
  • To jest piękny gest pamięć dla zwierząt. Proszę się nie przejmować co tu pieprza w komentarzach. Ta znieczulica ludzka porostu z nudów dopieprza sie.bo przeszkadza im kawałek kamienia. Jestem z daleka ale myślami również zapalam znicz ku pamięci tych zwierząt. Wiem że każda istota żywa czy człowiek czy zwierzę odczuwa tak samo ból i cierpienie i dlatego jest mi strasznie przykro to co dzieje się ze zwierzętami. ..pozdrawiam tych którzy kochają zwierzęta
Reklama