UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Dochód na jednego mieszkańca Elbląga to 4480 zł". Ciekawe gdzie ? W które ogłoszenie nie wejde to 2000 zł brutto, z 90% ogłoszeń. Generalnie w skali krajowej jestem z PISem, ale uważam, że Prezydent Wróblewski sprawdza się i jestem za nim. Zaczęło coś się dziać, różne dofinansowania basen, wiadukt, mam nadzieję, że jeszcze amfiteatr do tego dojdzie. Mam nadzieję jednak, że po tych inwestycjach Prezydent weźmie się w końcu za rozwój ekonomiczny mieszkańców, żeby zaczęły powstawać fabryki, miejsca pracy i nie za 2000 zł brutto, ale chociaż minimum tyle netto. Myślę, że tego jako mieszkańcy najbardziej oczekujemy. Przykład chodzą plotki o Castoramie, ja wiem, że potrzebny jest sklep budowlany, ale tam ludzie będą znów zarabiać najniższą krajową czy tam niewiele więcej, a chociażby taka IKEA daje 2500 na rękę. Trzeba zapraszać takie firmy i oczywiście zdecydowanie większe i polskie, organizować jakieś spotkania etc reklamować nasze miasto, neich w końcu ktoś tu zainwestuje i da nam jakieś normalniejsze zarobki.
  • to nie chodzi o ten dochód !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    obserwator77(2017-06-29)
  • Przepraszam jaki basen? Basen był budowany za Wilka. Mi lepiej w Elblągu się nie żyje zarabiam mało zero podwyżek Miasto puste Co robią dla zwykłych ludzi żeby żyło się lepiej? Kilka inwestycji pod publikę!?
Reklama