UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jest zwykły bandyta A nie wyborca PiS i czy po. Uszanuj człowieka który mógłby, powinien!!! żyć i nie mąć pod taką informacją swoimi błyskotliwym komentarzami. Każdy już rzyga takimi uwagami jak twoja
  • @Ewka - Wiem, że mamy inne poglądy ale w tej sytuacji przemyślmy co chcemy napisać, nie bądźmy jak nasi politycy, którzy używają pomiędzy sobą niezbyt miłego języka i nie chcę pisać która partia wiedzie w tym prym ale moim zdaniem to wszystkie bez wyjątku. Apeluję do osób które tutaj piszą, że to wina PiS czy PO, aby nie trolowali i zastanówcie się, bo większość jest opłacana, aby pisać na dane partie. Czy Was teraz sumienie nie gryzie? Po to jest wasza winna kolportując info na temat danych partii, polityków itd.
  • Za ochronę odpowiada organizator imprezy. Walka organizatora z PIS przyczyniła się do podwyższenia kwot że zbiórek. A śmierć prezydenta? Efekt uboczny tej wojny. Jakaś część tego na sumieniu Owsiaka logicznie powinna pozostać.
  • @Ewka - Ewka PiS nigdy nie namawiał do "dożynania watahy". Myślę że od dziś takie osoby jak ty, które zioną w komentarzach nienawiścią powinny być ścigane. Ja zgłaszam Twój wpis policji. Dla przykładu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    6
    jaPolak(2019-01-14)
  • Głosuje i bede głosować na PiS . I nic Ci do tego . Mowa nienawiści jest tam gdzie ja reprezentujesz . Uszanuj człowieka , a przede wszystkim jego rodzinę . A najlepiej zamilcz , jeśli nic mądrego nie masz do napisania
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    14
    Głosuje na PiS(2019-01-14)
  • @Głosuje na PiS - A przypadkiem nie krzyczałeś ostatnio na ulicy Agrikola, ,Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę, ,?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    bezpodpisu(2019-01-14)
Reklama