UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "koszty -praca wolontariuszy". No bez jaj. Wolontariuszom nie płaci się więc nie wiem jaki to koszt. Kiedyś harcerstwo było organizacją, która się nie poddaje i robi dobre rzeczy dla innych. Teraz to tylko co będę z tego miał i dawać kasę. "Nasza organizacja nie jest na tyle bogata, żeby wspierać działania hufców dla miasta" To chyba nie dla miasta a dla dzieci działaliści. Oj harcerze chyba gubicie idee tej organizacji. 3
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ankaskakanka(2017-02-22)
  • Wolontariuszom trzeba dać jeść, ubrać ich, wykonać identyfikatory. Przygotowania Piegusa nie trwają 12 h. Wstyd mi za ludzi, którzy negują tą akcję. Na milion procent byli tam państwo ze swoimi rodzicami, a teraz przychodzą ze swoimi dziećmi. WY NARZEKAJĄCY RODZICE NIE NIE ROBICIE jest coś organizowane dla waszych dzieci by nie musiały dziecięce w tabletach, telefonach i innych formach. Najlepiej by ładować w festiwale tylko swój czas i tylko swoje pieniądze, bo poco pomagać innym. Wstyd mi, że zamiast dziękować ludziom za to by utrzymali Elbląg w jakimś stopniu społecznym. Ale nieee lepiej zostać w domu i wpatrywać się w ekran.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Były harcerz(2017-02-22)
Reklama