UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam wrażenie ze niepochlebne komentarze sa od niedouczonych slabo wyksztalconych nieudaczników. Cóż to jest Polska właśnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    20
    Matylda(2018-03-17)
  • @Matylda - bredzisz i życia nie znasz frajernia.
  • @Matylda - i analfabetycznych pisiorów zapatrzonych w prezia wietrzących podstęp opozycji
  • @Matylda - Matylda, pisząc to ubliżasz nie tylko sobie, lecz i tym, którzy doświadczyli waszej opieki, grzeczności, oddania w zawodzie, gdybym ja była taka jak niektóre pielęgniarki na oddziałach mój szef pogoniłby mnie na zbity pysk, bo swą postawą ubliżałabym jego wizerunkowi, ,szpitale nie są dla wybrańców, pielęgniarek, lekarzy, a raczej ich zadaniem jest nieść pomoc tym, którzy tego potrzebują z szacunkiem, bo to człowiek, żadna praca nie jest lekką w Polsce, każda ma swe plusy i minusy, są dni gorsze i lepsze, lecz to nie znaczy, by człowiek traktować pro nogą, podejrzewam, że gdyby ktoś z waszych bliskich leżał na oddziale wasza obsługa ma inny obrót, lub jakiś z prominentów tzw, publicznych osób, ,
Reklama