UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do PPP i vaclav Trójeczka z przodu na koncie przy wypłacie ?Chyba nie wiecie ile pielęgniarka zarabia...Moja ciotka po 30latach pracy (wykwalifikowana pielęgniarka) niewiele najniższą krajową przekracza...taka wypłata. Myślicie że pielęgniarka jest od podania leków i przeniesienia basenu tylko?Puknij się człowieku w głowę,zanim się odezwiesz,bo chyba nie wiesz na czym ta pracą polega.
  • @D - Cyt. "Myślicie że pielęgniarka jest od podania leków i przeniesienia basenu tylko?Puknij się człowieku w głowę, zanim się odezwiesz, bo chyba nie wiesz na czym ta pracą polega. " Mam prośbę - podpowiedz, na czym jeszcze polega praca pielęgniarki np. na oddziale wewnętrznym? Wykluczmy mycie podłóg, okien, plotkowanie. Podpowiedz, ponieważ jestem nieświadomy.
  • na oddziale wewnętrznym-podanie talerza zupy na stoliczku obok, przyniesienie leków, kroplówki, tak, tak, ale gdy poprosiłam swego czasu o zmianę pampersa to już był klimat taki-zaraz przyjdę, czekam do 10 min, idę znowu-co słyszę -przecież powiedziałam, że przyjdę, określenie -zaraz-to może być pół godziny, lub co gorsza pół dnia, druga sprawa, odparzenia i odleżenia, nikogo nie interesują, oddział wewnętrzny jest najgorszym oddziałem w elbląskim szpitalu im. Jana Pawła 2,a jego ordynator-nie dość, że niedostępny, nie komunikatywny, jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o bliskiej osobie, usłyszysz od lekarza tego oddziału, że trzeba rozmawiać z lekarzem prowadzącym, on/ona nie udzieli informacji, najgorszy oddział z oddziałów łącznie z ordynatorem, bo jaki ordynator -taki personel, ignorancja-ich najgorszą stroną i wizerunkiem,
Reklama