UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nim zacząłem czytać, już wiedziałem jaki będzie koniec tekstu. Za niskie płace. Czyli bez zmian. Nawet starzeniu winny jest ich niski poziom. .. .: ) W którym szpitalu w Elblągu nie było podwyżki w przeciągu ostatnich dwóch lat i proszę mi powiedzieć czy jest chociaż jedna pielęgniarka, która pracuje za najniższą krajową ?? Tylko nie kłamać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Żenada.(2018-03-18)
  • @Żenada. - Żenada, ludzie nie widzieli podwyżki od runięcia muru berlińskiego czego nie napiszę o dyrektorach i politykach, jeśli chcemy mian zacznijmy od siebie i od żądania ministrów szufladkowych zdrowia, których tytuł powinien być ministrami śmierci, bo oni mają lekarza na zawołania jak i prywatne łóżko z dala od ludzi, ministrowie śmierci nie walczą o przetrwanie a już najmniej winny jest człowiek, który tej pomocy jak, i dobrej życzliwej opieki oczekuje od białego czepka, nic więcej, troszkę empatii, odrobinę uśmiechu, życzliwości, chęci -to wszystko
Reklama