UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pół roku więzienia co to za kara .8 lat do odsiatki to czegoś może by nauczylo.Gdzie tu jest sprawiedliwość w naszej Polsce .Panie ministrze isprawiedliwosci
  • @elb.. - gdyby ta sprawa nie była w naszym sądzie to by dostał większą karę ale nie stety mamusia koleżanka pracująca w tym sądzie to nie bardzo by tak dowalić trochę więcej
  • @elb.. - naucz sii czytaa ze zrozumieniem tekstu. POL roku wiecej- gamoniu jeden.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    rybakk(2017-10-03)
  • Żal mi Ciebie człowieku o niewielkim rozumku, matka odsunęła się od tej sprawy, wstyd jej za syna, taka sprawa o której rozmawiają koledzy z pracy, nikt by nie chciał być obgadywanym a już na pewno nie pomawianym. A to że ktoś pracuje w Sądzie, nie znaczy że Sędzia wyda taki wyrok jak poprosi znajomy z pracy. Przykład znam kasjerkę z LIDLA to czy sprzeda mi makaron za pół ceny, na pewno nie. Łobuz słusznie dostał tak surową karę, może to da mu trochę do myślenia, bo do życia wśród ludzi jeszcze się nie nadaje. Natomiast rodzice z całą pewnością wyolbrzymiają i koloryzują tak jak dzieciak, wszyscy byliśmy kiedyś dziećmi i wiemy dobrze że dzieciak swoją winę umniejszy a obrażenia tak wyolbrzymi żeby zamiast złości rodziców otrzymać ich współczucie. Zatem gościa zamknąć i wyrzucić klucz na 5,5 roku, a o dzieciaku i rodzicach proszę już nie pisać bo jak będę chciał oglądać kiepskie popisy gry aktorskiej to obejrzę "Dlaczego Ja".
  • mądrze napisane
Reklama