UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W POLSCE DALEJ JEST KOMUNA ! Wlasnie w tv na polsacie w gl. wiadomosciach krzycza " PEDOFIL W REKACH POLICJI" i pokazuja 2 hamow z policji kryminalnej ktora praktycznie niesie w powietrzu tego dzieciaka ! Jeden wielki zal, brak mi slow. Szkoda dziecka, trzeba by sie przyjrzec jego otoczeniu, pomoc psychologicznie a nie robic z niego odrazu pedofila bo to jeszcze dziecko. Wieksza krzywde mu robia dorosli niz to on. To ze w wieku dojrzewania zmacal w klatce te 4 dziewczynki to naprawde temat dla polakow. Nie pochwalam tego co zrobil ale uwazam ze sa wazniejsze sprawy w Polsce niz to ze w Elblagu jakis 16latek zmacal jakas dziweczynke w klatece. Szkoda mi tych dzieci jak i rodzicow tych dzieci. POLSKA JEST ZALOSNA. MEDIA NAS MAMIA A WAZNE SPRAWY W POLSCE SA CHOWANE POD DYWAN! JEDNA WIELKA FARSA !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    18
    MARTINKAS(2013-11-15)
  • Jestem ciekaw co MARTINKAS uważa za komunę, ponadto radziłbym przedmówcy korzystać ze słownika j. polskiego bo pisze si e chamów a nie hamow, ponadto obawiam się, że przedmówca też należy do kręgu osób określanych jako światek przestępczy i stąd jego nienawiść do policjantów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Karol1950(2013-11-15)
Reklama