UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • do :" Karol1950,Za komuny tez mowili w tv wszystko zeby mamic narod i nie moWili do konca prawdy. co do "hama" czy "chama" prosze bardzo : "Ham - szympans, uczestniczący w locie kosmicznym Mercury-Redstone 2 w 1961" - TAKIE DWA HAMY MIALEM NA MYSLI Posluchaj wiadomosci na polsacie, ten 16latej byl nacpany i zmacal tylko te dziewczynki czyli je obejmowal. TRZEBA POMOC JEMU PSYCHOLOGICZNIE BO JAK PISALEM WCZESNIEJ PEWNIE MA PATOLOGIE NA CHACIE ZE CPA I LATA ZA TYMI DZIEWCZYNKAMI PO KLATKACH Nie pochawlam tego co zrobil ale 13 lewtnia dziewczynka i 16 letni chlopiec to w angli normalna para ktora juz ma dzieci. Wiem ze to patologia ale nie robmy z tego wiadomosci dnia bez zartow! POTRAFICIE TYLKO KRZYCZEC WYKASTROWAC, ALBO DO WIEZIENIA I NIECH JEGO GWALCA. Dla mnie to jest zaosne i jestescie gorsi niz ten dzieciak ktorego najzwyczajniej w siwecie mi szkoda bo to nie jesgo wina w jakim domu sie urodzil ! SZKODA MI TYCHDZIEWCZYNEK I ICH RODZICOW TAK SAMO MOCNO. POMOZMY IM WSZYSTKIM A NIE TYLKO DO WIEZIENIA I PO PROBLEMIE ! ZAL !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    MARTINKAS(2013-11-15)
  • Do MARTINKAS Pisząc ze za komuny też mamili ludność e TV może świadczyć że pamiętasz tamte czasy ale trochę w to wątpię. [poniekąd masz rację że trzeba mu (raczej takim jak on) pomóc, problem polega jednak na tym że to on sam (oni) muszą tego chcieć a ta zależność jest znana ludziom którzy się tym zajmują. To że on się tłumaczy iż był na haju nic nie zmienia to tylko jego tłumaczenie i jak to się mówi "zbójeckie prawo", przecież sam się do tego stanu "euforii" doprowadził. .Obecnie sytuacja z molestowaniem (niegdyś czynami lubieżnymi) dla sprawców a nawet dla uczestników eksperymentów seksualnych znacznie się pogorszy bo według dyrektywy unijnej ma objąć osoby nie do lat 15 a do 18.W czasach "komuny" nie było komputerów mało było TV bo w latach 60/70 tylko dwa programy ale wychowawcy potrafili zająć się młodzieżą i mieli z tego tytułu jakąś gratyfikację, obecnie gonimy za p pieniędzmi pracujemy o wiele więcej niż przewidują to normy (wywalczone w pierwszym Sejmie po 1918 r. ) a pogoń za pracą wyzwala w wielu z nas agresję która przenosi się na innych członków rodziny. Problem jest szeroki i rzeczywiście oprócz tego ze powinien on ponieś konsekwencje prawne to może zajmijmy się dyskusją jak rozwiązać ten problem, bo n ie chodzi tylko o "pomacanie dziewczynek" ale i inne ekscesy jak np. zadyma pod ambasadą Rosji w dniu 11 listopada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Karol1950(2013-11-16)
Reklama