UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ktoś wie, czym zawodowo zajmuje się Robert Koliński kojarzony z komuszkami z Partii Razem? Czy posiada dobrą pracę, ale mimo to ma swoje poglądy (których nie rozumiem, ale wtedy zacząłbym go szanować). Czy po prostu jest frustratem, któremu się nie udało i żyje z zasiłku / marnej wypłaty / pomocy rodziców i stąd taki pogląd na świat?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Piotr_(2018-10-03)
  • Szukałem informacji o partii Razem i dokopałem się jedynie do tego, że Zandbergowie to izraelski klan mający partię Razem także w Izraelu. O poglądach izraelskiego oddziału nie wiem nic niestety, za to oddział w Polin ma poglądy skrajnie lewackie: aborcja, parafilie, islam, walka z chrześcijaństwem, słowem: dehumanizacja. Ale coś mi się nie wydaje, żeby izraelski oddział prezentował te same poglądy, bo jakby nie patrzeć - jego mieszkańcy są skrajnie prawicowi. Bardzo ciekawa sprawa z tą partią. Np. kwestia finansowania - skąd taka mała partyjka ma aż tyle pieniędzy? Mam nadzieję, że szef elbląskiego oddziału opowie nam kiedyś o niej coś więcej.
  • Zawodowo opanował życie na czyjś koszt a niby taki wykształcony a pracy nie ma partia Razem strzeliła sobie w kolano wystawiając na swoje listy tego nieroba już kilka krotnie padło pytanie do pana Kolińskiego gdzie pracuje niestety bez odzewu jakby miał honor dawno by się ustosunkował do tego zagadnienia zamiast merytorycznej dyskusji woli język nienawiści ewentualnie donos na policję za naruszanie dóbr osobistych zresztą jest tam częstym gościem bo jakoś musi zabijać czas wolny a jego bardzo dużo
  • @Piotr_ - podobno praca stowarzyszenie Elbląg-eurapa. .. i spółka;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    marycha(2018-10-06)
Reklama