UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W artykule ktoś pisze, że od 2011 nie może znaleźć pracy. .. toż to patologia. .. jak przez trzy lata nie można znaleźć pracy. .. wytłumaczcie mi to!!! Moja najdłuższa przerwa bycia na bezrobotnym to było 21 dni.
  • Jestem z wykształcenia nauczycielem języka polskiego - nigdy nie pracowałam w szkole. Składałam cv chodziłam, rozmawiałam itp - nie udało się. Wyjaśnienie jest proste: nie zwolnią ''starego''nauczyciela dla młodego. Można powiedzieć: zmień wykształcenie. jak? Bez pracy nie mam pieniędzy, żeby zapłacić za studia, kursy, itp. Ktoś powie: są dzienne, bez płatne. A co zrobię z dzieckiem? Samego go nie zostawię! Za przedszkole się płaci, za opiekunkę tez! I koło się zamyka! Nie mam doświadczenia, a jak zdobyć doświadczenie jak nie ma pracy!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    majkakarina(2014-10-23)
  • Zycze ci abys kiedys zaznal wielkiej biedy i latami nie znalazl pracy... wszystkiego najgorszego... nie nasmiewaj sie z innych bo nie wiesz co cie w zyciu spotka
Reklama