UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy przeglosujac ustawę deubekizacyjna ktoś pytał się ubeka co robił? Nie bo nawet jak jeden dzień był ubekiem to jeden dzień służył panstwu totalitarnemu. Czy gość był w Gdańsku, czy nie, mnie to nie interesuje. Leon poszedł do wojska, był zawodowym żołnierzem czyli służył totalitarnemu panstwu (i to nie jeden dzień). Czy Leonowi też ktoś emeryturę przetrąci? Ale w naszym prawie są ci którzy wspierali totalitarne panstwo i są po naszej stronie (czytaj niewinni), oraz ci ktorzy stoją po przeciwnej stronie (tam gdzie kiedyś stało zomo). I na tym polega PiS.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    2
    MlaskuMlauczesku(2017-01-04)
  • @mrr - Pewnie twój stary był ubekiem i na temat ich emerytury wiesz nieco więcej ode mnie. Natomiast tobie nie przeszkadza jakie emerytury mają faceci w czarnych sukienkach? (ludzie im płacą normalną walutą a oni odwdzięczają się walutą watykańską "Bóg zapłać") Zobacz ilu robotników do dzisiaj żyje z głodowych emerytur by kwiat solidarności s. .ł kasą na lewo i na prawo. Tobie pewnie też nie przeszkadzają odszkodowania dla pań gosiewskie sisters itp. Ilu z tych robotników co wyszli na ulice i nadstawiali łby za stołki dzisiejszych "elyt" dorobiło się podziękowania ze strony straszydło, która próbuje ich przekupić siedmioma zetami. A ci za, których "robole" kładli głowy spokojnie dożywają starości w sejmie i senacie pierdząc w stołki po kilkanaście lat i to za grubą kasę. A czego ty leona żałujesz? Są ubecy którzy w systemie totalitarnym pracowali 1 dzień (załapali się na szkolenie BHP) a potem 30 lat w wolnej Polsce. A gość 6 lat w monie wspierając totalitarne państwo i nić? Nie widzisz różnicy? Trzeba mieć klapki albo. .. Niedawno twój kolega senator z PiS też dostał od państwa odszkodowanie bo był internowany. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    MlaskuMlauczesku(2017-01-04)
  • @mrr - Widziałeś te emerytury po 20,000? Bo nawet Kiszczak miał 8.500 przed obniżką. A nie był kapralem.
  • Ci co mieli po około 20.000 było niewielu :-) A według ciebie to komu obnizyli, ci co mieli po 2.500 zł, powiedz mi tylko czy ich żałujesz? To ja juz ludzi wogóle nie zrozumiem. W czasch PRL wielu ludzi ginęło i to w niewyjaśnionych okokicznościach, to tak jakby zamordowano tobie kogoś z rodziny i nie chciałbyś dochodzić elementarnej sprawiedliowści, skoro nie wiadomo kto zabił, kto pociąnął za spust, kto ugodził nożem, to tylko taka sprawiedliwośc można było uzyskać. A ubekom nie dzieje się źle, to nie oni stracili życie.
  • @MlaskuMlauczesku - pracował 1 dzień i przeszedł szkolenie BHP??? Oj chyba niewielu takich, już napisałam, to inteligentni ludzie, może mieli chrapkę na przyszłe pokaźne emerytury :-) Zobaczyli, że ich ojcowie, wujkowie dobrze na ubecji wyszli. No ale przecież wiedzieli z czym to się je co??? Czyli będzie fajnie na emeryturze ale przdtem będe musiał zrobić brudna robotę. Tylko mi nie mów, że nie mieli swiadomości, bo parskne ze śmiechu :-) No własnie nie wiem kto ma klapki. jeżeli chodzi o kościół, to to, że jestm za PIS nie oznacza, że akceptuję taki stan rzeczy w kościele :-)
Reklama