UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • gdybyście ubekom z własnej kieszeni wypłacali 20.000 zł co miesiąc, wtedy dałabym Wam laika kciuka w górę :-) :-)
  • @mrr - Teraz PiS będzie gloryfikować byle łajzę złodzieja i alkoholika z czasów socjalizmu, który swoją szlachetną postawą właśnie w ten sposób osłabiał totalitarną władzę PRL.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    StrażnikNart(2017-01-04)
  • @StrażnikNart - A dlaczego łajzę i alkoholika, w pisie jest wielu wartościowych ludzi i takich, których Kaczyński niestety sie wstydzi. Osobiście wiem, że Kaczyński to bardzo inteligentny człowiek, w dużą wiedza historyczną, spokojny i zrównoważony. Boja sie go jak ognia, bo on nie bierze, a to oznacza że nie mozna go przekupić, więc jest niebezpieczny, dla poprzedniej władzy to jest niezrozumiałe, przeciez wszyscy biorą, co nie!!!!! A z takim co nie bierze to co zrobić???? Więc co, najlepiej powiedzieć, że Kaczyński to zagrożenie demokracji, i wielu sie na to łapie, jak muchy na lep. Zagrożenie demokracji, to mocne słowa czyż nie, bo przeciez demokracja, jest wtedy gdy sie bierzę jak wszyscy, nie zabiera sie ubekom bo to niedemokratyczne, zapomina się o tych co zginęli za wolna Polskę (Po co o nich wspominać, przecież wielu z nas nawet nie wie kto to jest).
  • @mrr - Wielu ubekow też zginęło za wolną Polskę. Niektórym się wydaje, że ubek to nachlany bolszewik, o typowo azjatyckich rysach, w walonkach i w kufajce. W ręce trzyma pejcz i na kazdym przesluchaniu wali batem opozycjonistow po pysku. A jak skonczy to heja na ścieżkę zdrowia. Natomiast żołnierze wykleci to szczupli, wysocy blondyni w pieknych galowych mundurach. Poczytaj sobie artykul ktory chyba dwa dni temu był w Dzienniku Baltyckim o żołnierzach wykletych. Jakich oni w imię "wolnosci dopuszczali sie ludobojstw. Przy tych wykletych ci ubecy to ministranci. Oczywiscie to wykleci walczyli o wolną Polskę. A ci od Berlinga co nie zalapali się do Andersa to zdrajcy i ubecy. Kazdy medal ma dwie strony.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Nieubeklubiehistorie(2017-01-04)
  • @Nieubeklubiehistorie - matko z córką, ale zes poleciał po bandzie, zaraz się dowiem, że to byli święci ludzie :-) to tak jakbys sie zapisał do pracy na kata, wiadomo było, że predzej czy później będziesz polaków lał po mordzie :-) bo taki będziesz miał rozkaz. Dobry ubek, to taki który powiedział, nie bedę lał po mordzie i zostaje zdegradowany :-),
  • @mrr - Wielu świętych wykletych dla oszczędzania naboi zakopywali bezbronnych zywcem lub mordowali z wykorzystaniem siekier i pił. Wielu swietych w czasie inkwizycji mordowalo setki heretykow (dlatego zostali swietymi). Oczywiscie ubek nie moze być swiety. Ty rzeczywiscie masz w rodzinie ubeka i wiesz, ze tylko mordowali opozycjonistów. Nie mierz innych swoją miarką.
  • no własniee nie mam :-) a ty bełkoczesz:-) i wypadałoby sie podpisać!!! dla mnie możecie czcić samego diabła, i nie pisałam tylko o mordowaniu ale o specyfice pracy, po prostu to byli mordobijcy, w jednym celu jedyna słuszna partia w tamtych czasach chciała utrzymać porządek a oni byli narzędziem. Ale dlaczego miałabym miec w rodzinie ubeka to nie wiem, nie wiem o co kaman. Wygląda na to, jakbyście nie wiedzieli o czym piszecie, wy naprawde nie wiecie, co ci ludzie robili, tyle co wam portel albo newsweek napisze a napisac może byle co i tak uwierzycie :-)
Reklama