UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Pełna zgoda, do bycia lewakiem trzeba być porządnym człowiekiem, do bycia cysorzem, czyli rojalistyczną, arystokratyczną, anty-ludową szują pozostającą we wszetecznym sojuszu z ołtarzem - wręcz przeciwnie;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    RobertKoliński(2019-02-13)
  • Wielce szanowny Panie Robercie, przecież w Wielkiej Brytanii jest monarchia i ludzie są z niej dumni i z Królowej. A przecież lewicowcy chcą zabierać pieniądze ludziom pracy, no i dawać w dużej części ludziom, którzy nie chcą pracować i nic robić. To gdzie tu sprawiedliwość? No i jak to jest, że lewicowcy uważają, że sami lepiej ode mnie wiedzą, co jest dla mnie dobre, a co złe i chcą za mnie wydawać moje pieniądze, No i 75% podatków wprowadzić, to po co pracować, skoro większość Ci zabiorą? To demotywujacy system.
  • RobertKoliński @Zen - W Wielkiej Brytanii pod rządami królowej (którą popiera ledwie ok. połowa społeczeństwa, w np. Szkocji już natomiast duuużo mniej;) jest znacznie więcej wartości republikańskich i realnych działań prospołecznych, niż w rzekomo republikańskiej a faktycznie kościelno-konserwatywnej, PO-PiSowej Polsce. Lewica natomiast nie uważa, że wie co jest dla pana lepsze, natomiast wie, że dla społeczeństwa lepsze i niezbędne jest wyrównanie szans obywateli/ek poprzez wyższe opodatkowanie tych, którzy na plecach harującej za grosze większości i kosztem współobywateli dorobili się kolosalnych majątków (bo tylko tych zarabiających powyżej 1 mln zł rocznie mamy zamiar opodatkować wyższą stawką podatkową, co jest normą nie tylko w UE, ale również w idealizowanych przez polskich Januszy biznesu kapitalistycznych USA). Godna płaca za pracę należą się wszystkim obywatelom, a nie tylko tym, którzy w okresie transformacji i dziś dzięki kolesiostwu i układom mieli dość kontaktów, tupetu czy bezwzględności, żeby na nieszczęściu innych budować swoje fortuny. Mam nadzieję, że pomogłem:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    RobertKoliński(2019-02-13)
Reklama