UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Zen - Nagromadzenie nieprawd, mitów i zwykłych niestety bzdur w tym jednym tylko wpisie (pomijam już te ahistoryczne kocopały, które wypisywał pan wcześniej, a których nawet komentować mi się nie chce, iżbym się tylko zirytował po nocy;) jest po prostu zatrważające - żeby je porządnie skomentować musiałbym tu elaborat napisać więc ograniczę się do krótkich odpowiedzi w punktach. 1.Do niczego pan nie doszedł sam, skoro a) otrzymał pan spadek po dziadkach i b) dorabiał się zatrudniając choćby jednego pracownika (zajrzałbym panu w księgi i odcinki ich pensji, to bym powiedział więcej;) 2.PiS to prawica kościelno-konserwatywna. 3.Nie ma pan najwyraźniej pojęcia o socjalizmie i używa jedynie głupawych niestety sloganów jako inwektyw (efekt podatności na inną głupawą, prawicowo-narodową propagandę właśnie). 4.Oszołom JKM nie jest w polskim sejmie już od dawien dawna. 5.O Hitlerze również pan nie ma pojęcia i powtarza kolejne kocopały o jego rzekomym socjalizmie, zapraszam na mój wykład na fb, w którym już kiedyś obalałem te brednie - tu nie ma na to miejsca. 6.Gospodarka bandytów z USA rozwija się wprawdzie szybciej, ale jakość życia, poziom usług publicznych i zadowolenie z życia najwyższe są nie indziej, ale właśnie w najbardziej socjalnych krajach starej UE - pan się zastanowi dlaczego;) 7.Nie bardzo pan się orientuje najwyraźniej w tym gdzie zwijane są a gdzie otwierane nowe fabryki i technologie - w UE czy w USA;) (. .. )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    RobertKoliński(2019-02-14)
  • Oj Szanowny Panie Robercie, ja nikogo nie zatrudniam, bo nie prowadzę działalności gospodarczej jako takiej. Jestem rolnikiem, a i sam pracowałem też u przedsiębiorcy, żeby mieć 2 pensje i się szybciej rozwijać i dla mnie największym kosztem był koszt paliwa na dojazdy, który pochlaniał mi 20% pensji, bo paliwo oblożone wysokimi podatkami. Mój dziadek przekazał mi niedużo, małe gospodarstwo i poniemieckie zabudowania, dostal je od swojego ojca i powiększył o 1 ha, a teraz ja powikszyłem juz te gospodarstwo z 10 ha do 30 i tak podnosi się poziom życia ludzi. Z pokolenia na pokolenie. Potem ją przekażę swojemu następcy i będzie miał więcej. A mojemu pradziadkowi komuna zabrała nawet jego marne 3 ha i stary dom z drewna. PiS to nie prawica. Prawica nie daje zasiłków 500 plusów czy nie zwiększa liczby urzędów. żeby komuś dać 500 zł trzeba zabrać 600-700 i z tego zabrać 200 zł na urzędnika państwowego, który ten program rozlicza, papier do wniosków, program informatyczny do jego obsługi, przetargi i na kontrolerow. lepiej obniżyć podatek VAT na prpdukty dziecięce i wtedy będzie taniej i lepiej. JKM nie jest od dawna w sejmie, ale miał rację co do Boniego jak się okazało i co do kosztów stadionów na Euro. No i mial rację co do lustracji. A o Hitlerze wiem dużo, przeczytałem setki książek o II wojnie światowej. No i mój dziadek więzień hitlerowski i robotnik przymusowy też mówił, że Hitler to lewica, socjalista, bo roboty publiczne wprowadził. To czemu Panie Robercie jest takie zadowolenie we Francji, że tyle ludzi na ulicach protestuje? No i socjalistów przegnali w wyborach jak Hollanda? Czemu Niemcy i inne kraje jak Holandia czy Szwecja i Norwegia się rozwijają coraz gorzej? A USA są naszymi sojusznikami przecież tam mieszka kilkanaście milionów Polaków i są 5 mniejszością wsród naplywowcow z Europy po odkryciu Ameryki Płn. A przecież napisałem prawdę o komunie, czemu nam nie pozwolili korzystać z planu Marshalla, No i gdzie są nasze reparacje wojenne co miał ZSRR nam przekazać. A Polacy zamordowani i przesladowani przecież byli w milionach. No i zabrali nam nasze ziemie. A No jakie nowe technologie są w UE otwierane? Przecież w Niemczech niedawno zamkneli ostatnia fabrykę Opla, a nowe fsbryki budują u nas i w innych krajach Europy środkowej i w Azji. Tam też są inżynierowie w Chinach, gdzie jest kapitalizm gospodarczy i oni się szybko rozwijają. A w Indiach Panie Robercie przecież też jest największy rynek usług na świecie i tam je wykonują dla Europy. Przecież Strategia Lizbońska i Odnowiona Strategia Lizbońska poniosly fiasko. A PKB takich Włoch w ciągu 20 lat obniżył się o 2% zamiast wzrosnąć to jak to jest?
Reklama