UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co na to posłowie miłościwie nam panującej PiS i senator opozycji, wrażliwy na problemy nacji bliższych i dalszych ?
  • RobertKoliński Jest to bardzo dobre pytanie - zachęcam do zadawania takich pytań swoim posłom, zarówno PiS, jak i opozycyjnych PO i PSL, w końcu to również ich region i wspólna sprawa. Ja ze swojej strony mogę poinformować, że właśnie otrzymałem deklarację radnego Marcina Kazimierczuka (PiS)[autora projektu uchwały w tej sprawie z lutego 2019,wtedy usuniętej z porządku obrad przez sejmikową większość PO/PSL w województwie] ponownego złożenia takiej interpelacji radnego już w najbliższy poniedziałek do pana marszałka województwa warmińsko-mazurskiego p. Gustawa Marka Brzezina (PSL). Jeżeli radni opozycji wykażą się tym razem rozsądkiem i odpowiedzialnością, to otwiera się dla Zarządu Województwa droga nacisku na rząd i premiera, aby projekt rewitalizacji Kolei Nadzalewowej został ujęty w rządowym programie Kolej Plus i tym samym wszedł w fazę realizacji, a nie tylko gadania. Towarzysze posłowie (PO-PiS-PSL), towarzyszki radne, do dzieła!; ) Hashtagi: #sejmik,#ZarzadWojewodztwa,#KolejNadzalewowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    7
    RobertKoliński(2019-12-14)
Reklama