UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziewczynki I chlopcy,jak czytam te opinie to ogarnia mnie zdumienie w obliczu smierci nie nakrecajmy sie wzajemnie,wiecej wzajemnego szacunku,zycie jest jedno,szkoda na to energii I czasu,cieszmy sie ze istniejemy Bo za chwle.nas na tym swiecie nie bedzie stary Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Zbyszek 1(2019-01-14)
  • @Zbyszek 1 - Zbysiu! Nie zdumiały ciebie te faryzejskie modlitwy wszelkiej maści faryzeuszy, jakoś szybciutko ogłoszone wszem i wobec? Można zwątpić w istnienie Boga. .. .Ten stan trwa już od kilku lat. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    bezpodpisu(2019-01-14)
  • @bezpodpisu - Gdyby tych 'faryzejskich modlitw' nie było, użalałbyś się nad ich brakiem. Takim jak Ty trudno dogodzić. A w Boga można uwierzyć bez pośrednictwa mediów i poglądów tam wygłaszanych. Nie widzę związku.
  • Skąd ty wiesz czym można mi dogodzić? Brak mi wiary w oświadczenia ludzi o modlitwach, a czyniących niecne rzeczy. .. .. Wspieranie polityki, ,modlitwą, ,nie zawsze się dobrze kojarzy. Może kilka przykładów: abp. Szeptycki święcący ukraińskie dywizje SS, a i w obecnych czasach, ,handelki duszyczkami, ,w wyborach są rzeczywistością. .. .. jak się mają informacje o, ,wielostronnej, ,działalności ks. Jankowskiego. .. .A słynne, ,Gott mit uns, ,. .. .. w armii hitlerowskiej. .. .Nie czynię zarzutu ludziom WIARY uznając ich szczerość intencji, ale zasłona brudów polityki religią jakąkolwiek jest faryzejskim chwytem.
Reklama