UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @rowerzysta o jakiej skali my mówimy ? W skali kraju gdzie mamy ok 30 000 MW elektrowni czy jakiegoś mieszkania w bloku z piecami ? Czy masz pojęcie o pompach ciepła ? Czy masz pojęcie o akumulatorach ? Nie sądzę. W tej chwili najtańsze ogrzewanie to ogrzewanie gazowe. Na pewno z gazu nie powstaje tylko CO2.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    hamulcowy(2018-02-14)
  • @hamulcowy - Od kilku lat moja mama użytkuje pompę ciepła, pojęcie mam, sam ją namówiłem. Użytkowanie sporo tańsze jak inne np. węglowe lub pelet o gazie nie wspomnę. Kiedyś koszt instalacji to były spore koszty teraz jest taniej. Jest to jedno z najtańszych źródeł zasilania w co i cw. i na pewno najbardziej komfortowe. Nie trzeba składować i nosić węgla do pieca. Dziś koszt instalacji nie jest już taki drogi jak kiedyś. W normalnych gminach są dofinansowania do takich inwestycji nawet do 80%. , tak więc koszt instalacji i pieca nie odbiega od kosztów instalacji innych kotłów. Najważniejsze to fakt, że jest to ogrzewanie w 100% bez emisyjne, żadnego smrodu i smogu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    rowerzysta(2018-02-14)
Reklama