UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a co najgorsze jest w tym, że jeden na drugiego donosi jak za starych czasów komunistycznych, czy aż tak mieszkańcy miasta Elbląg przesiąkli tym smrodem, że nie potrafią walczyć o swe dobro z tymi, którzy siedzą na taboretach, tylko donosić potrafią, ,wstyd, właśnie na taki odzew czekali politycy, że jeden drugiemu będzie skakał do oczu, że zajmą się tym co nie powinni, a rajcy naszego miasta będą sobie kwitnąc i ręce zacierać, ,brawo mieszkańcy Elbląga, sami sobie wystawiacie świadectwo, ,pomyślcie o własnych dzieciach i wnukach, by ich los był lepszy od Waszego, zacznijcie walczyć z urzędami, administracją a nie z człowiekiem, ,któremu i tak jest ciężko żyć nikt z Was nie wie na jakim etapie będzie w wieku emerytalnym, oczywiście o ile dożyje, ,dobrego dnia donosiciele
  • @grace - - Twój drugi komentarz to możesz sobie wsadzić w cztery litery !!! A jak chcesz coś zmienić bez pomocy obywateli??? Zastanów się najpierw a potem pisz !!!
  • ale ja tak napisałam, że nieudacznicy i nieucy są w urzędach, co do mieszkańców to zawsze donosy były załatwiane przez mściwość na sąsiadach, kolegach z pracy, dziś czym kto pali, gdyby miał za co palić, paliłby węglem nie truł by również siebie samego, ,w 4 litery to ja mam co wsadzić, lecz gorzej z myśleniem człowieka, jest takie powiedzenie raz, dwa, trzy, znajdź swe drzwi, myślenie nie trudzi można wyjść na ludzi, ,, czy Polak-potrafi nie krzywdzić rodaka-, jak widać z komentarzy, to potrafi i jeszcze namiar da, gdzie mają iść, ,, i tj, smutny obraz rodaków
  • @grace - - nie pieprz głupot, bo z mojego doświadczenia najwięcej smrodzą Ci majętni, jeżeli chcesz wiedzieć !!!!!
  • @grace - -Mam gdzieś Twoje bzdurne pisanie i tyle ! Nie uważasz, że życie mamy tylko jedne i nie mam zamiaru przez jakiegoś nieodpowiedzialnego 20 lat wcześniej umierać. Czy to nie dociera do Twojej główki???
Reklama