UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z Urzędu Pracy nabrali tylu dziadków do trzymania transparentów?
  • @sdfgh - Czy ja się źle wyrażam o elektoracie pis podczas demonstracji? No ale dla was "katolików" z pis każda starsza osoba jest dziadem, zgodnie z wolą i nauką waszego dziada, który kiedyś powiedział "spieprzaj dziadu". Natomiast ja szanuję elektorat pis i przedstawiam starsze miłe panie po miesięcznej mszy. Szanujmy ludzi starszych, kiedyś też nimi będziemy. A ty "sdfgh" pluj na starszych, niech ludzie widzą jaki pis ma elektorat. (pewnie swoich dziadków też wyzywasz od dziadów kiedy ci nie chcą dać na wódkę). A jak chcesz sobie ulżyć a zapewne chcesz (bo pisowcy już taką mają naturę "dzień bez oplucia bliźniego dniem straconym") to napisz trochę chamskich wypocin pod moim adresem. Miałem wielokrotnie do czynienia z twoimi kolegami, którzy nie mając argumentów ratowali swoje ego obrzucaniem mnie błotem. Mnie to nie rusza, tym bardziej, że trzymam się zasady "opinia barana nie jest wiążąca". No i prezes będzie usatysfakcjonowany żeś zbluzgał kodziarza, ty wykonasz normę "dzień bez oplucia dniem straconym", a i starsi (po pisowsku dziady) nie będą się stresować czytając twoje wypociny. No to naprzód, zaczynaj. I nie martw się przebaczę ci bo jestem katolikiem. Pa pa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Strażniknart(2016-12-14)
  • @sdfgh - A pisuary mówią, że jest tak dobrze, że nie ma bezrobocia i urzędy pracy pozamykali?
  • @sdfgh - Pożyczyli od pisuarków z miesięcznicy, oczywiście nie za darmo, musieli wpłacić po 10 zł za osobę dla rydzola.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    balbina.....(2016-12-14)
Reklama