UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Ah i kolej nqdzalewowa ja też imbecyle pokroju naszego herosa doprowadziły do likwidacji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24 0
  Turban(2018-05-11)
 • @Turban - Drogi Turban i inni !!!. Akurat likwidacja Kolei Nadzalewowej (linia Tropy-Braniewo) to decyzja poza możliwościami i kompetencjami samorządów, bo po prostu nie mają na nią wpływu, a tym bardziej środków na sfinansowanie. Jej likwidacja to efekt przemian zarówno gospodarczych, politycznych jak i społecznych jakie nastąpiły w Polsce po 1989 roku. Koncepcja tej linii kolejowej wypaliła się i żadna próba wskrzeszenia tego połączenia nie posiada uzasadnienia. Nawet gdyby to nastąpiło to liczba pasażerów byłaby tam znikoma. Teraz Polacy delektują się swoimi samochodami i nigdy nie podróżowaliby tą koleją nawet gdyby było tam 10 par połączeń. Podobnie z ruchem towarowym, gdyż tam wzdłuż Zalewu, nie ma już przemysłu i stąd zapotrzebowania na transport wyrobów. Tak już jest, że wszystko przemija i nic nie jest w stanie tego zatrzymać. Także wszystkim proponuję, aby na temat reaktywacji tej linii nie podejmowali dyskusji bo jest to bezsensowne. Wskrzeszenie tej linii byłoby możliwe tylko wtedy, gdyby jakiś bogacz postanowił zaspokoić swoje marzenia i odtworzłby to połączenie dla zaspokojenia własnych ambicji oraz dumy rodowej. Ale to mrzonka i taka możliwość jest nierealna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  cezarewiluś(2018-05-11)
Reklama