UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 8-10 tys. za jedno auto? chyba za remont kapitalny. Rozrusznik, skrzynia, czy sprzeglo, to tematy do ogarniecia w jeden dzień za pare groszy.
  • W naprawę auta musisz wliczyć koszty związane z przetargiem - który warsztat ma naprawiać, następnie jak to w warsztacie, jak już ma przetarg wygrany, teoretycznie najtańszą ofertę (bo jest kuzynem odpowiedniej osoby), wtedy przy awarii sprzęgła wymienia pół samochodu - a że pół samochodu było sprawne wymienia sprzęgło po czym stwierdza ale się narobiłem i wystawia fakturę za naprawę polowy auta :) biznes jest biznes najlepszy ten za pieniądze państwowe. Wymiana klocków hamulcowych robocizna do 50 zł, a za państwowe - teoretycznie najtańsza oferta jest dużo droższa. Swoją drogą jak zadzwoniłem do pewnej firmy by wymienić olej wyliczyli mi z olejem (4l) i filtrem plus robocizna 320 zł!!!! Kupiłem olej, filtr, plus wymiana zapłaciłem za wszystko 120 zł.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    okoniowaty(2015-10-13)
Reklama