UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Proszę zauważyć jedną prawidłowość, która trwa od października 2015 roku - W momencie kiedy PiSlam dorwał się do władzy jego zagorzali zwolennicy aktywowali się w sieci - po czym poznać pisowca ? - po tym że w swej zajadłości i fanatyzmie wyznaniowym jedynej słusznej partii zapomina o elementarnych zasadach pisowni j. polskiego, a przecież taki pisowiec mieniący się patriotą winien przede wszystkim wykazać się biegłą znajomością języka ojczystego w mowie i przede wszystkim w piśmie - jaka więc jest konkluzja ? - pisowcy w dużej mierze to osoby niewyedukowane o zerowej erudycji, nie umiejący rozmawiać na merytoryczne argumenty, a jedyną siłą przebicia jest zakrzykiwanie i powoływanie się na poprzedników - A więc szanowny PiSzlamie - Wasi rządzą już 3,5 roku - Wystarczy Nie Kraść - prawda ?? A co do radnych bezradnych - pytać owszem możecie - ale nikt wam nie ma obowiązku odpowiadać - tak jak wasz guru z nowogrodzkiej opozycji sejmowej - fajnie co ???? wiem - też się cieszę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    13
    Lucyfer333(2019-03-26)
  • @Lucyfer333 - normalni kontra pis - 1-4;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Georg2(2019-03-26)
  • Poza obrazaniem inmych noc noe merytorycznego "erudyto" bez pozdrowien i szacunku
  • @gosc - człowieku - ty się sam obraziłeś swoim wpisem - potwierdzasz moją tezę - że jest jak napisałem - spójrz co żeś nasmarował - to się kupy nie trzyma - a już PeOwski portal nawet ci na czerwono wyrazy podkreśla - sprawa oczywista, a jakże
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Lucyfer333(2019-03-27)
  • @gosc - Spoko PoKo spoko - mi na pozdrowieniach i szacunku od osoby, która kaleczy język ojczysty ( jak mniemam ) nie zależy :) - no jakoś opcja niemiecka, gorszy sort, potrafiła się i wyedukować i nauczyć jednego z najtrudniejszych języków na świecie - a rodowity Polak napisać poprawnie nie potrafi - wku.. wziął górę, co ? trzeba było szybko coś napisać, żeby się odgryźć, co nie ? :) I tak właśnie jest z PiSem - robią coś na szybkiego a potem poprawka goni poprawkę - Sam senat najpierw ustawę o KRS podpisał większością głosów a potem Przyłębskiej z TK oddał czy aby zgodna z konstytucją;) ehh :) kabaret mało powiedziane;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Lucyfer333(2019-03-27)
Reklama