UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Głosowałem za PiS-em bo uważałem, że to jedyne ugrupowanie które będzie zdolne dokonać zmian w Elblągu. Nie udało się wybrać prezydenta z tego ugrupowania ale rada miasta ma większość i rządzi samodzielnie wiec powinna zablokować zwiększanie etatów przez Wróblewskiego. Pierwsze pociągniecie Wróblewskiego to zatrudnienie jednego vice gdy jego żona jest dyrektorka w szkole 16 /ewidentne złamanie prawa/. Teraz do gry wchodzi Nowak, tak tak ten sam który doprowadził do likwidacji elbląską firmę budowlaną. A teraz ten trzeci vicek potrzebny chyba tylko po to aby tylko generować koszty i powiększać zadłużenie miasta. To że Wróblewski oszukał tych co go wybrali to ich problem. Mnie interesuje tylko jak Panowie radni z PiSu macie zamiar zareagować bo jezeli nic nie zrobicie to już teraz was informuję, że na was nie zagłosuję
  • Logika mówi? Ze zareagują tak jak zareagowali przy likwidacji straży miejskich nierobów, co się Czaja w krzakach na pijacych piwo i psie kupy. Nic nie zrobią:-)
  • Logika mówi? Ze zareagują tak jak zareagowali przy likwidacji straży miejskich nierobów, co się Czaja w krzakach na pijacych piwo i psie kupy. Nic nie zrobią:-)
Reklama