UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani z dodatkow powinna zostac dyscyplinarnie zwolniona za traktowanie ludzi...dziwie sie ze ja jeszcze trzymaja i siedzi fajki pali a od kiedy w urzedzie to mozna, miejsce publiczne . jest tam jeszcze taka jedna As..a ktora wystaje pod mopsem na fajeczce i tak 10 min 5 razy dziennie to prawie godzina jak to ma sie do tych nie palacych co nie wychodza. Obciac pensje za nalog a nie ze podatnik placi bo kolezanka ma ochote na pogaduszki i dymka. A generalnie pozdr co niektore zryte tam kierowniczki meczace swoich pracownikow doprowadzajac ich do nerwic, swoim ambitnym podejsciem do klienta z patologi idzcie sie wszystkie leczyc, a wy pracownicy wszyscy sie zwalniajcie bo wstyd sie przyznac ze sie jest pracownikiem socjalnym bo to zadem prestiz po studiach tylko dla malo ambitnych, bo ani kasy ani powazania. Kto moze niech jak najszybciej stamtad ucieka .....
  • tak tak a ja mam nadzieję, że PANI która rzekomo ma się opiekować rodzinami na ulicy Hetmańskiej też złożyła wypowiedzenie, albo takowe dostała!!!!! od dwóch lat proszę ją o kontakt a ta nie ma czasu zadzwonić, kierowniczka też w sumie nic z tym nie zrobiła. .. .nawet dokumenty skserowaliśmy, dostarczyliśmy Pani osobiście, sama włożyła do teczki a teraz się okazało, że nie ma tych dokumentów bo rzekomo nikt ich nie doniósł. .. ale notatka służbowa widnieje jak wół. .. .decyzje w aktach. .. .. wredna baba. .. .obiady z tego co mi powiedziała też dziecku się nie należą bo przecież ma lekcje w domu nie w szkole, no tak więc jeść nie musi, grunt, że pani dzieci jedzą, a ja chlać nie zacznę by spełnić wymóg i zaliczyć się do choroby cywilizacyjnej. .. .. to dopiero znajomość rodziny, ale opiekunem rodziny kazali się mianować!!!!! a do nas się nawet nie pofatygowała. .. .. SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!!! takich z obiadem. .. .
Reklama