UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja tylko jestem ciekawa czy w tych skołach sp21 czy sp12 są takie gdzie gdzie potrawią powiedzieć dzien dobry czy pomoc koledze czy kolezance tak jak w szkole SP. 23 bo mialam przypadek gdzie pracowałam i dziecko przychodziło sp 12 kupywać lody to nawet nie potrafiło powiedzieć dzien dobry.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    RODZICSP23.(2015-12-04)
  • Proponuje zrobic eksperyment. SP 12 i SP 21.Zamiencie sie z SP 23 na jeden dzien uczniami swoich szkół. Jeden dzien -4 godz max -mysle ze po jednej nie dadza rady ci nauczyciele z tych Super Szkół! pochylcie sie nad uczniem niepelnosprawnym, pochylcie sie nad zdrowym uczniem i zobaczcie o czym wy piszecie. Nie macie pojęcia wogole co oznacza praca z takim dzieckiem które dopiero w drugiej klasie szkoly podstawowej zaczyna pisac. Stancie pod tablicą i wymagajcie. Latwo jest wam tylko oczerniac ludzi ktorzy wykonuja kawal dobrej roboty. Roboty dzieki ktorej te dzieci beda mogly normalnie funkcjonować w srodowisku. Nie sposob jest wymagac od ucznia ktory jest posylany od malego na wszelkie mozliwe zajecia dodatkowe Platne. Wiem znam takie dzieci. Slyszalam wiele negatywnych uwag na temat jak sie uczy w szkolach Markowych. Nie bądźcie tacy butni! Naprawde jestescie tacy super??milego weekendu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    takaprawda(2015-12-04)
  • markowa to może być odzież, a to są bardzo, bardzo dobre szkoły, które ciężko zapracowały na swój pozytywny wizerunek. Paniom z sp 23 życzymy takiej samej pracy, chętnie służymy pomocą.
  • a to dziecko miało na czole wypisane sp12?????
  • napewno za ciężkie pieniadze
  • smieszne. .zapracowaly na swoja marke. Chyba nauczyciele, ktorzy wyciagali po godzinach na korepetycjach te dzieci. Nie przypisujcie tyle zaslug tym szkolnym nauczycielom.
  • W tym momencie mnie obrażasz. Ja na lekcjach pracuje ciężko ale pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. Przyjdz i zobacz madralo.
Reklama