UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Takiego bałaganu w oświacie dzięki pomysłom Urzędu, które zmieniają się z dnia na dzień, jako żywo chyba nigdy w historii naszego zacnego miasta nie było. Bez ładu i składu. Może się ktoś pokusi o spisanie wszystkich pomysłów. Aż się prosi o zawołanie: Autor/autorka???!!!
  • czy keidykolwiek był jakikolwiek pomysł w Elblągu na oświatę. I dlatego mamy teraz to co mamy, byle jakie szkoły, roszczeniowych nauczycieli, rozkrzyczanych dyrektorów, którzy nie za bardzo sobie radza. Czy wszyscy w sp 23 nauczyciele są tacy mili jak pani wice i pani nauczycielka rozpaczliwie krzycząca? Myślę, że przy takich dzieciach trzeba mieć dużo cierpliwości i taktu, a tu chyba tego brak.
  • Tylko większość rodziców i nauczycieli po zakończeniu debaty dziękowała koleżankom za wstawienie się i odwagę powiedzenia tego co się myśli. Jeśli ma Pani/Pan inny pomysł na rozmowę w tak emocjonujących momentach to prosimy o sugestię!!!Na sali były osoby niedosłyszące i niedowidzące więc o tym tez zapewne nie ma Pan/Pani pojęcia.
  • Rozpaczliwie krzyczące?Jestem matką dziecka niepełnosprawnego w tej szkole który krzyczy i przeraza społeczeństwo a tu takie zarzuty wstyd!!!Krzyk a wołanie o pomoc dla naszych dzieci to chyba nie brak taktu czy kultury. Zapraszam o 7.45 kiedy przyprowadzam dziecko do tej szkoły dopiero zobaczysz krzyk i wtedy pisz o takcie. Proszę nie pisać ze szkoła 23 jest byle jaka bo obrażasz całe społeczeństwo tej szkoły w tym moje dziecko i mnie.
Reklama