UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wyniki można osiągać tylko wtedy, gdyby uczniowie w każdej szkole byli w miarę równi intelektualnie. Jakich wyników można oczekiwać w szkole integracyjnej???!!! Jeśli są tam uczniowie z upośledzeniem albo innymi dysfunkcjami to do cholery czego wy chcecie od tych dzieci! One robią tyle ile mogą, na miarę swoich możliwości. I proszę tych entuzjastów sp 12 i 21 o uczciwość. Znam te szkoły bardzo dobrze. Wysokie wyniki???? Bardzo dobre szkoły??? Chyba sobie jaja robicie.
  • a skąd je tak dobrze znasz???? Tak się składa, że testy dla tych upośledzonych dzieci (których w tej szkole jest może ok 5%, 10 nto z dysfunkcjami innymi, a ok 85 zdrowe dzieci) są inne, niż dla pozostałych. Także wyniki są odzwierciedlenim pracy. POza tym niestety to panie z sp 23 ciągle porównują się do sp12 i 21,Zatem drogie panie, to nie jest dla was odniesienie do porównania. Entuzjaści z sp 12 i 21 nie sa zagrożeni, nie porównują się, co najwyżej odpowiadają na wasze inwektywy.
  • Boże zapytajcie koleżanek z SP 21 które pracowały w Sp 23 jaki komfort pracy mają???Wystarczy komentarzy:)Dlaczego odeszły z Sp 23???
  • Te koleżanki z SP21 komfort to może i miały przez pierwszy rok pracy pana E, a potem pan E obrósł w piórka i już tak różowo nie było, chciałabyś być podglądana w pracy?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    rodzic1(2015-12-06)
  • A jak pan E podglądał w pracy? Zdajesz sobie sprawę, że takie pomówienie jest karane rodzicu1!
  • a co też chciałyby panie przejść, tylko pan E nie chciał. Panie z sp 23 przechodziły do sp 21 nie w pierwszym roku pracy pana E, tylko prawie w każdym roku, ostatnio w ubiegłym roku!!! Jak tak źle, to po co zmieniały szkołę. A ponoć o dobro dzieci chodzi w tym zamieszaniu, a nie o komfort pań!
  • a widzę że jesteś dobrze poinformowana znaczy s. .. .. w swoje byłe gniazdo nieładnie to się nazywa koleżanka
  • to ty nie rodzic1 vel XXX1 tylko nauczycielka? teraz to koleżanka!
  • nauczycielka czy nie guzik ci do tego jak nie wiesz o czym mówię to się nie odzywaj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    rodzic1(2015-12-06)
  • ja się nie odzywam, ja piszę. .. .
  • a co zabolała prawda?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    rodzic1(2015-12-06)
  • Tak mi przykro, że ciebie to zabolało!
  • mnie nie ja przynajmniej umiem się podpisać w przeciwieństwie do ciebie anonimie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    rodzic1(2015-12-06)
  • rodzic2 - zadowolona
Reklama