UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie będę się nawet zniżać do poziomu który prezentują Rodzice Zastępczy i mówię o tym z własnego doświadczenia. Chodzi mi o to, że zawsze motywem musi być kasa czyli mi dziecko wyrwano z rąk, paszkwila z policji że nadużywam alko dołączono do akt sprawy i to jest wszystko na co was stać. Dla niektórych to jest kara wychowywać dziecko i chcą zarobić na ludzkiej krzywdzie takie mam o was zdanie. przez cały przeszwindlony proces pisaliście do Sądu takie rzeczy że nie wiedziałam czy sobie nie odbiorę życia. Dopóki nie zaczeliście dla siebie robić włości z krwi mojej córki i pomnażać kasę na prywatnym koncie przynajmniej córka się uśmiechała uczyła z przyjemnością i nie była wrakiem dziecka. Mam wam do zarzucenia nie tylko to, że za przeproszeniem wylizalibyście mi brudną d... za kasę ale to że moje dziecko nigdy wcześniej nie było tak bardzo poniżone i sprowadzone do roli maszynki do robienia prywatnym ludziom kasy. przebranżowcie się bo ludzie nie są jak wy. Ja bym wam psa nie dała.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    AnitamamaSandry(2015-02-05)
  • do AnitamamaSandry oraz Czarnawołga czyli MOPS namówił Twojego konkubenta do molestowania córki?? ' "Potrafiliście się dogadać z partnerem u którego z córką mieszkałam żeby dobierał się do mojego dziecka po to żeby Sandra potem zeznała. "
Reklama