UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • WYPRASZAM SOBIE! ja ich nie zatrudniamy, moich dzieci oni nie wychowują! Pretensje o zatrudnianiu w odniesieniu do nazewnictwa ronda proszę drogiego autora kierować w innym kierunku. Gdzie tu głos rozsądku? Ludzie chcą to taka nazwa ma powstać i kropka. Oburzonych jest wielu nazwą, a ilu z kich kiedykolwiek godnie uczciło pamięć pomordowanych? Przypominają mi się bardzo znamienne słowa: "naród bez historii, bez pamięci, staje się narodem bez przyszłości". Mówiąc prostym językiem- jeżeli Ukraińcy są kumaci to się obrażać nie będą. To oni pierwsi powinni zrozumieć naszą dziejową złość, a nie że my zawsze będziemy się zastanawiać czy coś jest słuszne czy nie i będziemy ich przepraszać za ich czyny. Oni swoje ronda niech nazywają jak chcą, mnie to bardzo mało interesuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    Abcdefgh(2018-03-29)
  • @Abcdefgh - A kto taki ty jesteś, że ogłaszasz co ma być, orle?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    abcxwd(2018-03-29)
  • @Abcdefgh - Ty możesz sobie wypraszać, ale faktem jest, że milion Ukraińców tu pracuje i bez nich nasz gospodarka miałaby poważne problemy. Spróbuj znaleźć Polaka, który będzie robił to co oni za te nędzne grosze.
  • @Abcdefgh - A mnie g. .. .o obchodzi co było kiedyś, interesuje mnie tu i teraz. Z historii dowiedziałem się do czego prowadzi zawiść jednych wobec drugich i oby nigdy więcej się nie powtórzyło takie okrucieństwo. Niech każdy czci to na co ma ochotę, ale nazwy ulic i rond służą ich identyfikacji i są dla całego społeczeństwa więc nazwy powinny być uniwersalne dobre dla wszystkich. A świętować i oddawać cześć każdy może zgodnie ze swoim sumieniem, nikt nie broni iść do kościółka.
Reklama