UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • onufry. Jesteś bardzo bystrym prowokatorem, zwracasz się do ludzi prymitywnych i czarujesz ich - nie swoim- chamskim i ordynarnym językiem, popełniasz cwaniactwo, pisząc, że za Marszałka wykształcona osoba splunęłaby na drugiego człowieka. Wykształcona osoba nie pluje na ludzi. Konfliktujesz wykształconych z motłochem- celowo, byśmy wszyscy byli skłóceni. Powtarzam: jesteś złym człowiekiem. Nie wnikam w powody. Powtarzam: jesteś złym człowiekiem.
  • Nie jestem złym człowiekiem, po prostu prowokacja mi się udała, sądząc po Twoim wpisie i ulżyło mi jak zobaczyłem Twój wpis, bo najbardziej zabolała mnie łapka w górę. Jest wśród tych ludzi osoba, która przeczytała ze zrozumieniem. Oczywiście że za marszałka może i nikt by nie splunął, tylko powiedz dlaczego dziś tak ludzie mocno plują na siebie. Jeśli nie jesteś z nami to przeciw nam itd. z dodatkiem ty komuchu, czerwony, pisowcu, i tym podobne. Przecież wszyscy jesteśmy Polakami. Zaraz ktoś napisze że jest tu wielu Rosjan, otóż nie, nie ma zapewne żadnego bo żadna nacja nie bawiła by się w takie wewnętrzne sprawy innego kraju, podobnie jak my nie bawimy się na forach Białorusi, Litwy czy Słowacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    onufry(2016-07-21)
Reklama