UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • kiedyś gdy była tzw. normalność, bezdomne psy łapał tzw. hycel i przerabiał na smalec. Psi smalec leczył skutecznie gruzlicę. Moja matka została w ten sposób skutecznie wyleczona. W dzisiejszych czasach życie ludzkie jest posadowione niżej niż życie zwierzęcia. Kobieta może zabić swoje nienarodzone dziecko dopuszczając sie aborcji w sposób legalny, ale aborcja suki jest prawnie zabroniona. Włączcie myślenie troglodyci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    tarzan(2018-04-15)
  • Tarzan, ale zapomniałeś o jednej rzeczy. Szczeniaki można uśpić tuż po narodzeniu. Prawo do tego dopuszcza pod warunkiem, że miot jest jeszcze ślepy. Sam włącz myślenie a później nakazuj innym. Ludzie wolą pomagać zwierzętom, bo te w przeciwności do ludzi- za ofiarowana pomoc nie wbija ci przysłowiowego noża w plecy w podziękowaniu
  • @tarzan - tarzan czy ciebie jakiś goryl zgwałcił, czy żeś zeżarł zgniłego banana że pie. .. .takie bzdury?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    szpilka1(2018-04-16)
  • @tarzan - Jak można "przerabiać" zabitego pieska na jakieś smalce lub maści, czy wam na mózgi padło? Idz koleś kup sobie Cilit lub Domestos i posmaruj się, nie wiem co to u ciebie wyleczy, może głupotę? Swoją drogą wracając do artykułu: serce boli nad nieszczęściem pieska, ale budżetu nie rozciągniesz tym bardziej, że prokurator może tobie zarzucić niegospodarność. Ekonomia jest jak matematyka, 2+2=4,a nie 3 lub 5.Przypomina mi się sytuacja P. Violetty Villas, która przyjmowała każde bezpańskie zwierzę i ludzie zaczęli jej podrzucać psiaki i koty licząc na jej dobre serce. Niestety każdego zwierzaka trzeba nakarmić, opłacić weterynarza itp, itd. Jeżeli masz miękkie serce, musisz mieć twardą d.
  • @szpilka1 - Prawidłowa odpowiedź.
Reklama