UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Poczekajcie wszyscy wielbiciele waszych lewackich przywódców.. Jak wam tak źle się żyje za rządów PiS.. Który dał ludziom więcej przez półtora roku niż banda złodzieji i komunistów przez osiem lat.. Poczekamy aż wsi zbawiciele narodu typu PO i NOWOCZESNA obejmują władze.. I już tu nawet nie wspomnę że będzie likwidacja 500+.. Ale połowa kościołów zamieni się w meczety.. A każdy będzie musiał nosić obowiązkowo dywanik żeby chwalić Allaha.. Czerwone kapturki.. Szkoda mi was
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    38
    Trzeźwo myślący patriota (2017-04-12)
  • Wybacz ale nie zauważyłam, żeby PIS dał mi cokolwiek wszystkie obiecane ustawy które miały pomóc po wyborach poszły w niepamięć bo oczywiście przed wyborami mieli plan na zrealizowanie a po wygranej te plany okazały się niemożliwe do zrealizowania kłamcy i oszuści
  • a nie wrócili ci wieku emerytalnego np. skleroza nie boli
  • @Trzeźwo myślący patriota - Żaden rząd nie posiada pieniędzy, więc nic nikomu rząd pis nie dał.
  • @Trzeźwo myślący patriota - Ty się nazywasz trzeżwo myślącym patriotą?
  • Każdy ma prawo do wygłaszania własnych opinii, tyle tylko, że opinie redaktora znajdują oddźwięk medialny płynący z jego własnej gazety. Niemniej jednak nawet posiadanie takich możliwości jakie posiada p Gęsicki nie upoważnia go do tego, aby wypowiadał się w imieniu elblążan! Nie jestem idiotą, choć mam odmienną opinię co do rzetelności i staranności zbadania przyczyn katastrofy przez Rosjan i byłą ekipę rządzącą.
  • W końcowym fragmencie swojej wypowiedzi redaktor opiniuje również postawy p Pruszaka i p Sadowskiego. Twierdzi, że manipulują opinią publiczną na zlecenie rządu, choć na pewno mają odmienne zdanie, gdyż potrafią samodzielnie myśleć. Chwali się następnie, że zna obu panów, że rozmawiał z nimi i odniósł wrażenie, że są inteligentni. .. redaktor manipulator. .. podlizana końcówka nie osłodzi pańskiego przekazu, jest zadufany i bufonowaty
  • Nie chciałabym odwiedzać grobu np mojej mamy, mając wiedzę, że mogą znajdować się w nim obce szczątki typu 3 kończyny górne itp. Niechlujstwo od początku do końca!!!
Reklama