UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ". .. że w sposób wulgarny i obelżywy w trakcie narady wypowiadała się o matce dzieci, która była stroną postępowania. - Musiałam zareagować, może trochę zbyt emocjonalnie. Ale nie mogłam nie reagować, gdy sędzia podczas narady w sprawie dotyczącej losu dzieci wyrażał poglądy, które są niezgodnie z moim światopoglądem. .. .". To jakaś parodia, ławniczka za takie zachowanie od razu powinna wylecieć z sądu. Mnie również wiele rzeczy nie zgada się z "moim światopoglądem", ale nie musi się zgadzać, to mój światopogląd i moje zdanie, do którego mam prawo, niemniej obrażanie sądu jest skandalem. Tu nie liczy się "mój światopogląd", ale w tym przypadku dobro dzieci. Ogólnie rzecz ujmując, negatywne nastawienie ławniczki do jednej ze stron postępowania dyskwalifikuje ją z tej funkcji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    1
    rrhjns(2017-11-16)
  • @rrhjns - " obrażanie sądu jest skandalem" - Skandalem to są wcześniejsze i jeszcze obecne Sądy! Oby już niedługo doszło do reformy, która nie do końca jeszcze funkcjonuje a jest tak potrzebna.
Reklama